+31 (0)88 526 23 00

Hizmetler

Hizmetleri sizin için bir adım öteye taşıyoruz. Sizlere sadece yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlara sunmanın yanı sıra ilave hizmetlerde sunuyoruz. Amacımız ufak detaylara dikkat ederek ürünü, markalaşmayı ve ambalajlamayı iyileştirmektir. Ekibimiz ve partnerlerimizle sizlere şu hizmetleri sunuyoruz:

Kaplama

İster yapışmayı önlemek için teflon kaplama bir bıçağa ihtiyacınız olsun, ister TIN kaplama ile bıçağınızın kullanım ömrünü uzatmak veya aynanızın plazma kaplamasıyla daha kaliteli pelet ihtiyacınız olsun, KAMADUR size doğru yüzey işlemini sağlar.

Lazer İşaretleme

Bıçaklarınızın üzerinde logonuz ve referans numaranızla özel bir etiket oluşturmak isterseniz, lütfen hazır olan ürün kodu ve URLnizi ekleyin: bu müşterilerinizin tekrar siparişleri için çok kolaylık sağlayacaktır. Üst seviye takip edilebilirlik için, size özel işaret ve seri numarasını lazer markalayabiliriz. Daha görünür ve net bir sonuç için fiberoptik lazer işaretleme ekipmanları kulllanıyoruz.

Stoklama

Hollanda antrepomuzda bıçak stoklama kapasitemiz mevcuttur. Sizinle anlaşmamıza istinaden, stok seviyelerinizi yükseltmeden çok miktarda ürün sipariş edebilirsiniz. Ürünlerinizin sevkiyatlarını bir telefon veya bir e-mail ile bildirebilirsiniz. Toptan uygun fiyatları zamanında sevk ile birleştirebilirsiniz. Bizimle lütfen senelik tüketim adetleriniz için iletişime geçiniz.

Lojistik

Gereksiz ambalajlamalardan, karbondiyoksit salınımlardan ve nakliye ücretlerinden kurtulmak için, sizin lojistik ortağınız olabiliriz. Siparişlerinizi direkt olarak size, acentalarınıza, satıcılarınıza veya müşterilerinize sevk edebiliriz. Avrupa Birliği dahilinde, sevkiyat notasını ve tüm evrakları ekleyebiliriz. Schipol Havalimanı’na ve Rotterdam’a yakın olmamız sebebiyle, başlıca nakliye rotaları ve kurye firmalarıyla harika bağlantılarımız mevcuttur. Bize sadece nereye ürün sevk etmemiz gerektiğini bildirin, KAMADUR geri kalan ile ilgilenecektir.

Ölçümleme

İleri teknoloji ölçümleme ekipmanlarımızla, her sevkiyatta detaylı raporlamalar yapabilmekteyiz. Takip için kişiselleştirilmiş rapoarlara mı ihtiyacınız var? Neden bıçakların sevkiyle ilgili detaylı raporlamalar e-mail yoluyla size ulaşmasın? Bize hangi ölçü, tolerans ve yüzey finişin kontrol edilmesini ve rapoarlamasına ihtiyaç duyduğunuzu belirtiniz. Buradaki videoda Tigo SF’in dairesel alt bıçakta hangi birçok parametreyi kontrol ettiğini görebilirsiniz.

Tasarlama

Özel üretim bıçaklara ihtiyacınız olduğunda, bunu numune veya teknik çizim yardımıyla sunabiliriz.Teknik çizimcilerimiz numuneyi teknik resime dönüştürebilirler: daha çok bileme için daha uzun slotlar, farklı açılar ve çelik malzemeler,.. Teknik uzmanlarımız isteklerinizi üretim çizimine dönüştürebilirler.

Paketleme

Siparişinizin güvenli şekilde sizlere ulaşması için, bıçaklarımızı paketliyoruz. Kutulardaki parçalayıcı bıçak takımlarından, bilenecek dairesel bıçak korumalarından, kilit sistemli yüksek değerli bıçak kutularına kadar tüm paketlemelerimiz özel yapımdır ve kendi marangoz atölyemizde imal edilmektedirler. Ekibimiz tüm isteklerinize yanıt vereceklerdir.

Satın Alma

Spesifik bir ürüne ihtiyacınız var ve doğru tedarikçiyi bulamıyormusunuz? Ya da spesifik bir ürün ülkenizde , uygun bir fiyata yok mu? KAMADUR sizin için bulabilir. Bıçak siparişlerinizle birleştirebilirsiniz. Tek bir fatura, tek bir kontakt size yetecektir. Bağlayıcılar, ambalaj, dişli koruması, yumaklama teli ve bileme taşları müşterilerimiz için satın almasını gerçekleştirimiz ürünlerden sadece birkaçı…

 

Tek kaynaktan tüm endüstriyel bıçak, aşınma parçaları ve hizmet ihtiyaçlarınız için

Öğeler Öğe bulunamadı 1 öğe üzerinde seçilmiş filtrelerle